A do të jesh aty? Guillaume Musso

ISBN:

Published:

Paperback

320 pages


Description

A do të jesh aty?  by  Guillaume Musso

A do të jesh aty? by Guillaume Musso
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, RTF | 320 pages | ISBN: | 4.52 Mb

Elioti, mjek i dëgjuar, baba i kënaqur, nuk është ngushëlluar asnjëherë nga zhdukja e Ilenës, gruas që donte, e vdekur para tridhjetë vjetësh.Një ditë, në një rrethanë të jashtëzakonshme, ai është kthyer në të shkuarën dhe takon djaloshin që kishteMoreElioti, mjek i dëgjuar, baba i kënaqur, nuk është ngushëlluar asnjëherë nga zhdukja e Ilenës, gruas që donte, e vdekur para tridhjetë vjetësh.Një ditë, në një rrethanë të jashtëzakonshme, ai është kthyer në të shkuarën dhe takon djaloshin që kishte qenë ai vetë dikur.Vitet 70-të janë në kulmin e tyre në San Francisko, Elioti është një mjek i ri i apasionuar dhe plot ambicie.

A do ta bëjë ai vallë atë gjest vendimtar që të mund të shpëtojë Ilenën? A do të dijë ai të ndryshojë fatin e pamëshirshëm?Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "A do të jesh aty?":


gajowka-vita.pl

©2009-2015 | DMCA | Contact us